Kx3 kaalulangus,

Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi, ostja vastutab sellise kahju eest. Tavaliselt lubatud suuruse vahe on appoximately cm mõõte. Soovin, et teil on suur shopping kogemus siin! Tulumaks: Maksab tulumaksu on kohustus iga kodanik, ostja peab vastutav kõiki makse. Kogupikkus Kui teil on vaja meie toode kiiresti, palun ärge valige Hiina Post Air Mail.

Me pühendada end teha kõrge kvaliteet, vaid odav hind süsiniku jalgratta osad, Me ootame koostööst üle maailma, et hulgi-ja eritellimusel. Mida on rohkem, saame vastu võtta DIY tooteid, nt lisada oma nime, muuta värvi, ja teie eelistate Vedu: 1 saadetis on tasuta kohaletoimetamine õhu kaudu e-posti, kui pakki kaal on rohkem, kui 2kg või pakendi suurus on suurem kui kx3 kaalulangus, me kasutame EMS jne või Laeva, millel on kaks maatükkide või rohkem pakkide air mail.

kx3 kaalulangus

Kui ostja ei ole kauba vastuvõtmiseks pikka aega, loodame, et saab ostja ühendust tolli-või kohalik postkontor, selleks, et saada kaupu kiiresti. Müügijärgne teenindus: Me kontrollida kaupade kvaliteeti enne saatmist. Kui seal on mõned ootamatud probleemid juhtub, loodame, et lahendada probleeme, mis ostjal kaudu sõbralik järgmistel viisidel: 1, Kui see on kvaliteedi probleem, saab ostja esitada väidavad, 15päeva jooksul pärast kauba ostja peab esitama fotosid või videoid ja muud tõendid, et müüja kx3 kaalulangus.

Velje laius: Wei ght: u esiratta 0. Üks aasta kvaliteedi garantii, mul on ka muud jaoturid,kuid hind ei ole sama,kui teil on vaja,Võtke julgelt meiega ühendust. Teade: Hiina Post Air Mail on väga aeglane, keskmine tarneaeg on umbes 30 päeva, kuid mõnikord sa pead ootama umbes days.

Tulumaks: Maksab tulumaksu on kohustus iga kodanik, ostja peab vastutav kõiki makse. Kuna maksu probleem, ostja keelduda kauba kätte, ostja peab Vastutav kauba välja ja koju.

kx3 kaalulangus

Tagasiside: 1 Me sõltuvad meie klientide rahulolu, et olla edukas. Seega, teie tagasiside on meile äärmiselt oluline. Jätame positiivne tagasiside, mis sulle hiljem.

2. Bariaatrilise kirurgia erinevad operatsioonimeetodid

Kogupikkus Kogus : 1 tk Seotud juhendamise s : Allpool üksikasjad meie pood võib olla kasulik teile. Palun kontrollige spetsifikatsioonid enne, kui te tellida.

kx3 kaalulangus

Tavaliselt lubatud suuruse vahe on appoximately cm mõõte. Kui te leiate, suurus tooted ei sobi, võite ühendust otse meiega.

kx3 kaalulangus

Siiski, kui te arvate, et punkt saanud on valet värvi, palun võtke meiega ühendust, et näha, kui toetust on võimalik. Tasuta kohaletoimetamine tellimus saadetakse Hiina post air mail.

kx3 kaalulangus

Hiina post air mail on tavaliselt punkt jõuab jooksul tööpäeva jooksul pärast lähetamist. Mõnikord tolli-või ilm probleem, see lükkub edasi.

Materia l; Plastik Värv :sinine,punane,must,roheline, mis on Spetsiaalselt kavandatud kiirus hüpped. Kogupikkus Kogus : 1 tk Seotud juhendamise s : Allpool üksikasjad meie pood võib olla kasulik teile. Palun kontrollige spetsifikatsioonid enne, kui te tellida.