Kaalulanguse taljeriba

See juhtub minuti jooksul pärast skaalalt eemaldumist. Vaata, et ma ei võimaldanud vaagna ja küünarnukid olid õlgade all. Tugev pind põrandapinnale. Sellel lehel leiate kõike selle kohta, kuidas kiiresti ehitada maja ajakirjandus, kuidas kõhtu eemaldada, kuidas kõhupressi tõhusalt pumbata. See harjutus toimub umbes nelikümmend korda väikeste puhkadega kolme lähenemisviisiga.

Jooga kehakaalu langetamiseks: 6 viisi kuju tagasi saamiseks

Sota kehakaalu langetamise kulud peegel paljastab kehamuutused, kui sa end vormi ajad Kaalulanguse taljeriba ti peegel ka utab infrapunavalgu t inime e keha kannimi ek ja 3D-mudeli loomi ek.

Uu keha kaneeriv peegel võib var ti kü ida: "Peegel, peegel einal, ke nei t kõigi t kõi Sisu Alasti peegel kasutab infrapunavalgust inimese keha skannimiseks ja 3D-mudeli loomiseks.

Uus keha skaneeriv peegel võib varsti küsida: "Peegel, kaalulanguse taljeriba seinal, kes neist kõigist kõige parem on? Naked-nimeline seade on esimene 3D-kehaskanner ja spordijälgija, mis on loodud spetsiaalselt inimestele, kes saavad neid oma kodus kasutada, ütles Nakedi taga Californias tegutseva ettevõtte Naked Labs asutaja Ed Sclater. Alasti koosneb peeglist, kaalulanguse taljeriba ja nutitelefoni rakendusest. Täispikk peegel on varustatud anduritega mööda musta riba, mis kulgeb mööda peegli külge.

Andurid sisaldavad Inteli RealSense tehnoloogiat, mis kasutab keha skannimiseks infrapunavalgust. See sarnaneb Xbox Kinecti tegevusega.

Reguleeritav neopreenvöö

Skaalal pööreldes, ideaalsel juhul kandes minimaalseid, nahale pingulisi treeningriideid, loovad sensorid teie keha 3D-kaardi umbes 30 kaadrit sekundis, ütles Sclater. Rakenduse abil saavad kasutajad saada oma keha üksikasjalikke mõõtmisi, sealhulgas kaalu, lihasmassi ja keha rasvaprotsenti.

Kui teie 3D-kehamudel, mis on sisuliselt teie enda mustvalge mini-avatar, on valmis, saadetakse pilt ja andmed rakendusse, mille saate telefonis või tahvelarvutis avada. See juhtub minuti jooksul pärast skaalalt eemaldumist.

Laadimine kõhu eemaldamiseks kodus. Võib aidata kaasa slimmendamise eest

Võite pöörata oma avatari, suumida oma kehaosi ja kuvada keha mõõtmeid, sealhulgas keha rasvaprotsenti. Selle mõõtmise arvutamiseks kasutatakse hüdrostaatilise tühjenduspaagi testiga sarnast meetodit, milles võrreldakse täpse mahu saamiseks, kui palju te vees kaalute maismaal.

 • Soo puhtalt poletatud rasva
 • Rasva poletamise tuup
 • Siin on mõned lihtsad joogaanasanad, mis aitavad teil alustada: Jooga kehakaalu langetamiseks: 6 viisi kuju tagasi saamiseks "Jooga ei ole religioon.
 • Rasva sugavkulmik - rasva poletusmasin
 • B1 b6 b12 kaalulangus
 • Fat burner trooja
 • Märkus : m anual mõõtmine ,siis on cm vahe.
 • Hiina Salenemist Talje Trimmer Naistele Tootjad, Tarnijad, Factory - Hulgi Allahindlus - XIANGRUI

Kui kaalute vees oluliselt vähem, see tähendab, et olete ujuvam, on tõenäoliselt suurem keha rasvaprotsent, kuna rasv on veest kergem. Alasti on "sisuliselt virtuaalne hüdrostaatiline tühjenduspaagi test", ütles Sclater. Kuid vee kasutamise asemel kasutab Naked teie mahu väljavõtmiseks teie 3D-kehakaarti.

 • Alli kaalulangus sami klubi
 • Slim alla tervel teel
 • Selliste harjutuste täitmise ajal on selja vale seisukohast vähem tõenäosus, mis tähendab väiksemat vigastuste ja ägenemiste ohtu.
 • S pluss keha sale
 • Kaaluope poletage kohurasva
 • 5 tarni toitumine rasva poleti
 • Toonige oma lihaseid Kui teil on muret oma keskosa pärast, võib teil tekkida kiusatus proovida selliseid asju nagu väike vöökoht lame kõht dieet või kõhn vöökoht suurte saakide dieet.
 • Jooga Kehakaalu Langetamiseks: 6 Viisi Kuju Tagasi Saamiseks - Tervis

Sclater ütles, et süsteem saab vormide analüüsimise abil täpselt määrata ka keha erinevate osade lihaste ja rasvade muutusi. Näiteks näevad teie käe ja reie kuju väga erinevad välja, kui nendes kehaosades domineerib rasv või lihased; rasv on üldiselt ümaram ja vähem vormikas, ütles Sclater.

Rakendus võimaldab teil mõista oma keha ja tõesti näha muutusi, ütles ettevõte.

Maagiline peegel paljastab kehamuutused, kui sa end vormi ajad Ala ti peegel ka utab infrapunavalgu t inime e keha kannimi ek ja 3D-mudeli loomi ek. Uu keha kaneeriv peegel võib var ti kü ida: "Peegel, peegel einal, ke nei t kõigi t kõi

Rakendus kuvab kaela, õlgade, rinna, käte, talje ja jalgade sirutuvaid ribasid ning näitab nende mõõtmeid ning lihaste ja rasvade protsenti. Rakendus salvestab järjestikuseid mõõtmisi ja võimaldab teil neid omavahel võrrelda, ütles Sclater. Näiteks: "Kui teie biitseps suureneb, kuid keha rasvaprotsent langes, võite eeldada, et see muutus on lihaste suurenemine," ütles Sclater.

Söömise asjad, et saada talje õhuke

Edusammude nägemine võib julgustada inimesi ja aidata neil treeningkavas püsida, ütles Sclater. Tegelikult jääb terviseklubide rutiinist kinni vaid umbes 20 protsenti inimestest pärast aasta alguses saitidega liitumist, ütles ta. Kui ta kaalulanguse taljeriba, miks need 20 kaalulanguse taljeriba oma treeningutega kaalulanguse taljeriba, leidis ta, et nad jäid seetõttu, et nägid edusamme, "ja see edasiminek motiveeris neid jätkama," sõnas Sclater.

Inspiring Homes 🏡 Unique Architecture

Sclater ja Farahbakhshian ütlesid, et on saanud positiivseid vastuseid inimestelt, kes on alasti proovinud. Peaaegu iga inimene, kes on süsteemi proovinud, on öelnud: "Vau, ma näen parem välja, kui ma arvasin, et nägin," ütles Sclater.

Salenemist talje trimmer naistele

Tundub, et objektiivne vaade on alati parem kaalulanguse taljeriba inimeste ettekujutus endast, lisas ta. Alasti saab nüüd dollari suuruse reservhinna ja 95 dollari suuruse tagatisega ette tellida. Maksumus tõuseb järgmise 10 kuu jooksul järk-järgult, kuni see jõuab ettevõtte andmetel dollarini. Esimest saadetist oodatakse