Kaalulangus motivatsiooniosakond

Kuid peate ikkagi säilitama ühe puhta valgu päeva nädalas. Unikaalse ülesande professionaalne juht Projektijuht projektijuht, projektijuht, PM - isik, kellel on õigus ja õigused juhtpositsioonile disainiülesandel.

SEOTUD: Shutterstock Kui olete kaalunud uut moodi kehakaalu alandamiseks, olete ilmselt märganud, et vähese süsivesinikega, kõrge proteiinisisaldusega dieedid nagu Atkins, ketogeneetiline dieet ja Dukani toitumine on muutunud kindlaks suurteks tehinguteks.

Mitte ainult ei teinud kõik kolm neist Google'i iga-aastase enamiku otsitava dieedi nimekirja kärpimist, kuid kaks Atkins ja Dukan on ka Kõik need dieedid järgivad sama peamist eeldust: süsivesikute piiramine tähendab, et keha muutub kütusena ladustatud rasva hulka.

Juhtimisjuhi tüübid

Kuid kas üks nendest plaanidest põhjustab suurema tõenäosusega positiivseid tulemusi? Me jõudsime Jummly toitumis- ja tervisejuht Edwina Clarki R. Alyssa Zolna Kiiresti kaalulangus, mida saate selle dieedi alguses koges, võib olla kasulik kaalulangus motivatsiooniosakond, kuid te ei pääse rasvast väljapääsust, ütleb Clark. Lisaks on ka süsivesinikud keha peamine energiaallikas, nii et varane piiramine võib jätta teile tunde, väsinud, udune ja kurnav.

ed sheerani kadu

Clark ütles, et kuigi võite leiba ja puuvilju piirata, võivad plaanid keskenduda rasvadele ja valkudele, mis liiguvad aeglaselt seedetrakti kaudu. Lisaks sellele viitavad uuringud sellele, et ketooni keha tootmine ketoositõbees võib vähendada griini, näljahormooni taset. Kahjuks on see, kus perks peatuda. SEOTUD: täpselt, kui palju kiudaineid peate sööma iga päev kaalulangus Kui menüüs on nii vähe toitu, võib toitumine olla väga igav, väga kiire ja võib põhjustada küpsiste monster-like juustu kõigist toidust, mida olete üritanud vältida.

Lõppude kaalulangus motivatsiooniosakond, kui teie keha hangub igale süsinikdioksiidile nagu teie emale, kui ta pole mõnda aega näinudütleb Clark, et võite kaaluda rohkem kui alustades. Alyssa Zolna Atkinsi toitumine koosneb neljast faasist, ütleb Clark.

odavam kaalulangus sooki

See ei nõua kalorite loendamist, kuid see palub teil jälgida oma süsivesikuid, mis võib muuta dieedi raskeks järgida. Samuti peate sööma valku iga söögi ajal ja kolme portsjoni lisatud rasva päevas.

See etapp kestab keskmiselt kaks nädalat. Neljandas faasis tasakaalustamine annab päevane süsivesikuarv 50 grammi süsinikdioksiidi netomassi ning toidulisanditesse lisatakse rohkem toitu, ütleb Clark.

kaalulangus motivatsiooniosakond See tähendab, et võite süüa rohkem köögivilju ja marju, samuti pähkleid ja seemneid. Te jääte sellesse faasi, kuni olete oma eesmärgi kaalust ligikaudu 10 naela kaugusel.

Atkinsi kolm ja neli etappi on kõik, kui olete oma eesmärgi kaalu säilitanud, kui olete selle saavutanud. Kolmas faas võimaldab teil järk-järgult suurendada söödavate toitude valikut nt puuviljad, tärklised köögiviljad, terveid teraviljatoidud ja rasvata piimatooted. See aitab teil välja selgitada, kui palju süsivesikuid saate süüa, kuid samas kaotada kehakaalu, nõudes 10 grammi netomõivaste lisamist oma toidule tagasi kuni teie kehakaalu stabiliseerumiseni, ütleb Clark.

Kui kaalulangus peatub enne, kui olete sihtmärgini jõudnud, siis teate, et kaalulangus motivatsiooniosakond veidi vähendama. See etapp lõpeb siis, kui jõuate kaalulangus motivatsiooniosakond eesmärgi kaaluni ja hoiab seda nelja nädala jooksul.

Neljas faas on täispikk hooldusrežiim, kaalulangus motivatsiooniosakond jätkate oma eluaja jooksul 3-ndas faasis toimuvaid toitumisharjumusi. Alyssa Zolna Paljud dieters võivad leida, et karboolide lugemine on tüütu, eriti kui nad söövad välja. Praegu on ebaselge, kuidas Atkinsi dieedi küllastunud rasvade kogused mõjutavad pikaajalist tervist, ütleb ta.

Clark jõuab selle dieedi teisele sest erinevalt keto plaanist püüab Atkinsi dieet aidata dieeditel üleminekut jätkusuutlikumale söömisele ja kehakaalu hoidmisele. Esimene faas rünnak tähendab söömist ainult lahja valku ühe päeva kuni ühe nädala jooksul, sõltuvalt sellest, kui palju kaalu tuleb kaotada, ja teil on lubatud süüa neid toitu piiramatutes kogustes koos 1,5 supilusikatäit kaera kliid päevas.

Teises faasis kruiisid lisatakse lubatud toiduainete loetelusse mittekarmeetilised köögiviljad ning osalejaid soovitatakse vaheldumisi puhta proteiini ja proteiini-pluss-veggie päevade vahele, kuni nad saavutavad sihtkaalu. Teine faas kaalulangus motivatsiooniosakond kahte supilusikatäit kaera kliid päevas. Kolmas faas konsolideerimine tähendab kõike ranged toiduainete loendi üleminekut liberaalsemale dieedile. Öeldakse, et osavõtjaid julgustatakse üht päeva nädalas sööma vaid valkikas toitu, ütleb Clark.

Juhendaja viitab madala taseme juhtide kategooriale. Juhendaja nimetatakse sellest ettevõtte juhilt ja sellest vabastatud. Juhendaja esitab otse müügijuhtile.

Teistel päevadel võivad lisaks kõrge valgusisaldusega toidule ja tärkliselisele köögiviljadele olla piiratud hulgal vilju, teravilja leiba ja juustu. Nädalal on lubatud maksimaalselt kaks kaalulangus motivatsiooniosakond söögikorda, kaerahelbed on piiratud kahe supilusikatäituga päevas ja teised terad on piiratud kahe portsjoniga nädalas.

See etapp kestab viis päeva iga reisi jooksul kaotatud naela kohta. Nii et kui sa kaotad 20 naela, siis järgiksite seda plaani päeva jooksul. Neljas faas stabiliseerumine on eelmise etapi laiendatud, vähem struktureeritud versioon, ütleb Clark. Nüüd võite toitu süüa kõigist toidugruppidest ja kolm supilusikatäit kaerahelbed päevas.

Töö kirjeldus Projektijuht. Töö kirjeldus Projektijuht

Kuid peate ikkagi säilitama ühe puhta valgu päeva nädalas. Alyssa Zolna Clarki sõnul on Dukani dieet kõige lihtsam jälgida ja piirangute perioodid on suhteliselt lühikesed. See hoiab minimaalset puudustunnet. Ja erinevalt teistest vähese süsivesinikega, kõrge proteiinisisaldusega dieedist, keskendub käesolev kava leebele valguallikale kui kõrge küllastunud rasvaga, mis on seotud põletiku ja südamehaigusega.

rasvaskaotus parast tugevuse alustamist

Süsteem julgustab osalejaid looma tugivõrgustikku ja uurima nende motivatsiooni järgida Dukani plaani, mis on suurepärane võimalus vagunile jääda. Sellepärast sai see plaan kõigepealt Clarki jaoks.

Seda öeldes on väärib märkimist, et ükski neist toitest ei ole ideaalne, kuna need kõik dramaatiliselt piiravad süsivesikuid ja teisi toitaineid, ütleb Clark. Peale selle võivad nad luua toiduga negatiivse suhte, kaalulangus motivatsiooniosakond tähendab, et mõned toidud on "hea" kaalulangus motivatsiooniosakond teised "halvad", mis toiduga seotud süüd ja kümme piirangut.

Clark ütles, kaalulangus motivatsiooniosakond need plaanid on kaalulangus motivatsiooniosakond keerulised, et järgida jätkusuutlikku kehakaalu langust ja see võib põhjustada yo-yo dieedi käitumise. Kui otsite kaalust alla võtta, sööge vähem süsivesikuid ja suurendades oma valku, alustades oma toidust rafineeritud süsivesikute, nagu teravilja, valge pasta ja valge leiba vähendamisega.

SEOTUD: Shutterstock Kui olete kaalunud uut moodi kehakaalu alandamiseks, olete ilmselt märganud, et vähese süsivesinikega, kaalulangus motivatsiooniosakond proteiinisisaldusega dieedid nagu Atkins, ketogeneetiline dieet ja Dukani toitumine on muutunud kindlaks suurteks tehinguteks. Mitte ainult ei teinud kõik kolm neist Google'i iga-aastase enamiku otsitava dieedi nimekirja kärpimist, kuid kaks Atkins ja Dukan on ka Kõik need dieedid järgivad sama peamist eeldust: süsivesikute piiramine tähendab, et keha muutub kütusena ladustatud rasva hulka.

Seejärel suurendage oma valgu tarbimist täites lahjad allikad, nagu kalkun, kana, kreeka jogurt, munad ja kalad. Saate teada, kui palju valku peaksite sööma, et kaalust alla võtta.

Eelmine Artikkel.

Sellised eesmärgid ja ülesanded projektide jaoks 7.