Slimming koht

K3:kas te toetate, et mix? Vähendab tursed, silma kotid ja tumedad ringid silmade ümber 5. Palun Kontrollige oma aadressi hoolikalt, kui töötlemise järjekorras. Aidata lahendada vistrik,akne,whitehead,blackhead ja muid probleeme, teha nahk rohkem puhas ja sile 2. Venemaa sõbrad tuleb kirjutada oma täisnimi,või ei saa vastu võtta pakk.

Palun tasuda 3 päeva jooksul tellimuse, kui võimalik.

slimming koht

VEDU : 1. Koostamise Aeg : meil on vaja 35 tööpäeva jooksul valmistada oma, et vastavalt meie numberotellimused iga päev.

Rasedate Puuvilla Fitness Kõht Talje Tugivöö Body Slimming Intimates Vöö

Leevendab näo pinge 2. Parandab naha elastsust karmistamist ja toonimine nahk 3.

slimming koht

Heidutab välimuse trahvi read ja kortse 4. Vähendab tursed, silma kotid ja tumedad ringid silmade ümber 5.

Kirjutage oma ülevaade

Aitab tungida ilu tooteid nagu näo kreemid ja seerumid sügavamale nahka paremaks imendumiseks 6. Pihustatud osakestest on rohkem õrn ja kergesti imendub tuharad.

Dag 1 - Forkur mot fedmeoperasjon

Meie teenus, mida võib jututuba meiega tahes küsimuste kaudu TradeManager, me vastame teile kohe, Kui me ei ole online, siis palun e-mail meile, me võtame teiega 24 tunni jooksul.

Kui teil on vaja, et maksta meile muul moel, palun võtke meiega ühendust e-posti teel või online TradeManager. Enne maksmist palun kontrollige oma kättetoimetamise info: aadress, nimi, postiindeks, telefoni numbreid jne.

Aasia suurused on 1, 2 suuron väiksem kui Euroopa ja Ameerika rahvale. Palun tasuda 3 päeva jooksul tellimuse, kui võimalik. VEDU : 1. Koostamise Aeg : meil on vaja 35 tööpäeva jooksul valmistada oma, et vastavalt meie numberotellimused iga päev.

See on odavam, kuid aeglasem. Koostame elementide 3 tööpäeva jooksul v.

slimming koht

Paki võtab aega nädalat, et jõuda teid. Tarneaeg sõltub sihtkohtadesse.

  • Murda rasva toidus

Ärge kasutage, kui rase, rinnaga või kannatavad naha alergies. Ärge kasutage kahjustatud nahaga ja kui ärritus occers. Pisar kleebised keskel 2.

newsletter

Võtta naba keskel ja fix asukoht 3. Eemalda kleebised mõlemale poolele, et aeglaselt ja vajutage õrnalt kõhu partii teha seda kinni naha ühtlaselt 4.

slimming koht

Hoida veel minutit pärast 3. Aeglaselt relmove plaaster horisontaalsuunas küljelt tundi hiljem Märkused: 1.

  • Sxl kaalulangus

Selle keelatud neile, kes kellel naha punetus ja turse,ummikud,haavandid,amagedskin kasutada. See on prohinited need, kellel on allergiline põhiseaduse kasutada.

Rasedatele naistele tuleb seda kasutada ettevaatusega.