Rasvakahjumi kummi

Kõik, mis on teie jaoks vaja, on palli ratsutamine. Püsivas asendis pange palli enda taga ja pani ühe jala ainus palli ülaosas. Painutage jalad põlvedel nurga all 90 kraadi, seadke jalg õlgade laius põrandapinnale. Harjutuste keerulisemaks, tõmmake palli sirgete jalgadega üles ilma põlvede painutamata. Squats hoides palli ees See harjutus töötab nii käte lihastes, pressis kui ka jalgades.

Taz on täpselt allapoole, keha peaks kõndima vertikaaltasapinnal. Tehke rasvakahjumi kummi korda. Harjutus Täielikult saadetised Triceps, rinna- ja deltali lihased on võrdsed. Lie palli kõhtu nii, et pall on vaagna piirkonnas. Sokid valamu põrandale. Käed alustavad rinnal üles või risti. Tõstke keha aeglaselt, paindes tagaküljel vööpiirkonnas. Hoidke seda positsiooni sekundit ja naaske lähtepositsioonile.

Tehke 3 lähenemisviise korda. Kasutusel, seljaosa alumise alumise lihased, puusa ja mardikate tagumine pind. Pelvise tõstmine lamades seljal Lie tagasi põrandale paigaldage kontsad fattballis, käed kehas. Tõstke vaagna aeglaselt nii, et keha moodustab sirge joone.

Hoia olukorda mõne sekundi jooksul ja pingutage tuhara nii palju kui võimalik. Ärge kiirustage tagasi algasendisse. Tehke 3 lähenemisviisi kordusele. Harjutus koormavad sakilised lihased, reie lihased, vajutage. Squats ühel jalal Seisake tagasi palli juurde, paigaldage üks jalg fitballisse. Käed paigaldada vöö peale või hoidke toetust täiendava tasakaalu toetamiseks.

Hoides keha vertikaalasendis, painutage jalga põlve nii, et põlve ei lähe kaugemale pöidla tasemest. Pärast kriitiku täitmist mine tagasi rasvakahjumi kummi asendisse. Tehke 3 lähenemisviise korduse kohta iga jala jaoks. Harjutus hõlmab lihaseid tuharad, neljariisi ja biceps puusa. Fit Fitbol Lie selili, seadke jalad palli, nagu näidatud pildil. Väike tõsta vaagna põrandast, hoides kehakaalu terade ja jalgade abil.

Painutage jalgu, juhtides palli reide võimalikult lähedale ja parandama jalgu. Treeningu teostamine, nii palju kui võimalik tüve reie taga. Harjutus koormab biceps puusade, tuharad, alaselja. Muutke harjutusi kompleksi iga kuu, nii et sa ei väsinud koolituse ja kasutada erinevaid lihaseid. Power treeningu jaoks kasutage klasside ajal lisakoormust. Järgmisel videokeeles kogutakse laia valikut harjutusi võimsusega palli abil: Kirjeldatud treeningkompleks on suur aeroobika jaoks kodus ja võimaldab teil saavutada häid tulemusi, vastavalt korrapärasele koolitusele koos tasakaalustatud toitumisega.

Pärast lõpetatud harjutuste kogumit lihaste kiudude kiire taastamiseks ja paindlikkuse andmiseks tehke väike venitus. Video esitab kolme minuti venitamise palli abil: Fitball on populaarne assistent rasva kadu tuup ainult kaotada kaalu ja säilitada lihaste toon, vaid ka tugevdada ja taastada füüsilise tervise.

Kui teil on halb tuju ja te olete rasvakahjumi kummi, piisab lihtsalt phytballis istumiseks ja vaimu hea asukoht rasvakahjumi kummi juurde naaseb. Suurepärane treening! Fitball on suur kummist pall, mis leiutas Šveitsi arstid, et ravida ja taastada inimeste haigustega inimestele. Kuid nagu praktika on näidanud, on käesolev leiutis paljudes valdkondades positiivselt näidanud.

Niisiis, seda suurt palli kasutatakse rasedate naiste fitness klassides - tugevdada ja arendada väikese vaagna lihaseid.

Mis kasulikke harjutusi palli? Kuid selle kuuli kõige olulisem kasutamine leiti spordisaalides ja spordikeskustes. Harjutused sellise palliga võimaldab teil ajakirjanduse tugevdada, muuta reied ja tuharad elastsed lihased ja tuharad, joondage asend ja pumbake käte, jalgade ja selja lihaseid. Teine positiivne tunnus - koolitus saab läbi viia kodus, mis kuuleb neid hommikul rasvakahjumi kummi ja veeta õhtust harjutusi lõõgastumiseks. Ohutustehnika Harjutused pallil peab regulaarselt ja ohutust jälgima.

Turvavarustuse all tuleb mõista, et on vaja valida ainult kõrge kvaliteediga ja tihe pallid, kuna Hiina pallid võivad õhukest kummist ja madala kvaliteediga kõige sobimatu hetke puruneda. Ja seeläbi rakendada keerulisi vigastusi. Te peaksite pöörama tähelepanu ka suurusele.

Jalad painuvad põlvedes, seadke veidi laiemad õlad.

Lõppude lõpuks, inimesed, kellel on kõrgus vähem kui cm tuleb kasutada palli läbimõõduga 55 cm ja need, kes on suurenenud cm vaja palli läbimõõduga 65 cm. Aga on inimesi ja kõrgem Kasv, nii et nad vajavad palli läbimõõduga 85 cm. Basic harjutused palli Kasutades Fitness Spordisaali palli, saate arendada individuaalseid harjutusi, mille eesmärk on tugevdada keha erinevaid lihaseid ja osi. Pärast soojenemist saab igapäevase hommikuvõimmise kaasamise peamisi harjutusi: väljendades push-ups palli - korraldada põlvi kummi kaussi, andke üle põrandale.

Küünarnukkide painduvad käed saavad lõua korrusel. Tagasi esialgse asendi juurde. Jälgige õiget hingamist: sissehingamine - hingamine, kasvades üles - väljahingamine; harjutus, suunatud, et tugevdada selja lihaseid ja vajutage - asuvad tagaküljel asuvad jalad pallile, kuid nii, et põlvede ja kiibi vaheline nurk on 90? Et tõsta vaagna, puhata selles jalad palli; harjutus suure palli tasakaalu - Lie palli kõhu alla, sirgendage jalad ja käed nii, et keha võtab paralleelse asendisse ja hoidke tasakaalu sekundites 5.

Tagasi esialgse asendiga. Korrake treeningut korda ja kui füüsilised andmed võimaldavad, suurendavad korduste arvu le; tehke treening venitamiseks - saada põlvedeks, käe üle palli ja jooksva palli veeretamine, täitke kogu keha esitamine aeglasel tempos. Harjutus teostab 10 korda kolm lähenemisviisi; harjutage puusade ja tuharade lihaste tugevdamist - kõhtu lamades pallil, hoidke tasakaalu, jalad painutatud ja põrandale paigutatud.

Tehke tõsta jalgu põlvili painutatud nii, et kanna vaadeldaks ülemmäära. Iga jalg on valmistatud 16 rasvakahjumi kummi. Selle kasutamise keerulisemaks muutmiseks saab tõstatada kaks jalga samal ajal. Peaasi on palli kokkusurumise tagasimaksmine ja tõstatamisel hüpata. Harjutuste teostamine kõhuga rõhuasetusega, soole massaaž on tehtud ja see võimaldab parandada funktsionaalseid ja vabaneda kõhukinnisusest.

Tõstke esile 30 minutit päevas jõusaalis pallil regulaarseks treenimiseks, see on üsna peagi näete treeningu tulemust - rasvakahjumi kummi näitaja ja keha füüsilise seisundi parandamine. Ja see omakorda annab rõõmsameelsuse ja suurepärase meeleolu eest tasu. Video teemal Mida saab selle mahuka täispuhutava palliga teha, mis võtab nii palju koju? Tegelikult on fytball nn seda rasvakahjumi kummi suurepärase mürske, et säilitada keha pingutatud. Te teostate rasvakahjumi kummi roosas asendis, mis sunnib teid ja säilitama oma tasakaalu.

Ja see on lihaste täiendav koormus. Muide, harjutused pallid kasutavad sageli sportlaste perioodil rehabilitatsiooni pärast vigastusi. See on tingitud asjaolust, et pall aitab vähendada lihaste ja selgroo koormust võrreldes tavapäraste harjutustega.

Harjutused võimlemispallil

Algajad saavad kasutada ka toolit või seina tasakaalu hoidmiseks. Seejärel proovige seda liikumist. Lie põrandal pikliku käega rasvakahjumi kummi keha, kaaviari ja kontsad panna palli. Berry lihaste ja kõhupresside abil tõsta puusad üles, põrandast maha.

Kasutage oma pikliku käega tasakaalu säilitamiseks - te pöördute teile vähe! Hingata ja aeglaselt tuua põlvili puusade poole nii, et jalad sel ajal olid üle palli. Püsi selles asendis paar sekundit ja seejärel hingata, sirgendamine jalad uuesti.

Puusad hoiavad kogu aeg üleval, nii et lihased töötavad maksimaalseks. Eesmärk - 10 kuni 12 kordust. Squat pikliku kätega ja fattball Kuumuta oma verd aeglane ja sügav squats, kui tegemist käte ja kõhupress, samuti jalad. Hoidke pall pikliku käega kusagil isiku tasandil. SAT, selle ajal nihutamisel palli vasakule, lihtsalt vasaku jala kohal.

Hoidke seda positsiooni kolmele aeglase hingetõendi jaoks ja seejärel tagastage palli positsioonile paremale enda ees ja naasma seisva asendisse. Tehke sama paremal küljel sama. Parimate tulemuste saavutamiseks Squatsi ajal hoidke käed paremale Torso ees ja proovige allpool murenema.

Proovige teha 10 kuni 15 kordust, et käed, koor ja jalgade lihased olid esimese klassi kujul. Fucks koos võimlemispalliga Kas olete valmis tasakaalu säilitama rasvakahjumi kummi tasemel? Püsivas asendis pange palli enda taga ja pani ühe jala ainus palli ülaosas.

Kaalulanguse gümnaasium. Harjutuste kogum kaalukaotuse jaoks fitness. Keeruline rasedatele

Tee samm edasi 15 cm. Teine jalg ja rasvakahjumi kummi mõlemad põlved sügava lounge asendis. Veenduge, et põlve eesmine jalg ei vabasta sõrmedel. Saldo säilitamiseks saate kasutada tooli või piirdeid, mis annavad teile täiendava toetuse. See keeruline harjutus on tainas tasakaalus, samuti jõud, nii jõudnud 8 kuni 10 rasvakahjumi kummi või nii palju kui sina saab teha sõltuvalt füüsilistest vormidest iga jala jaoks. Inversneyperextenia Ja viimane, kuid muidugi, võrdselt oluline harjutus töötamiseks tuharalihastes.

Lähtepositsioon asub rindade pall, käte ja jalgade sõrmed põrandal. Ride edasi nii, et käed on sama reaga õlgadele ja puusad puudutas otse palli.

Ühendage suletud jalad ja ajakirjanduse lihased töötamiseks, sirged jalad ülespoole, kuni nad tembeldavad kehaga. Hoia selles asendis ja seejärel korrake.

Proovige enne põrandale jõudmist teha 12 kuni 15 kordust. Harjutused Phytballis keha ülemise osa jaoks 8. Push üles fattball See ei ole tagasihoidlik tõukejõud! Lie palli, nägu alla, käed ja jalad puudutavad maad, koore lihaseid palli ülaosas. Jalutage käed edasi, kuni jalad on pallil, peab torso olema sõnasõnaliselt.

Rasvakahjumi kummi torso maa suunas, kuni käsivarred muutuvad maaga paralleelseks. Tagasi ülemisele asendisse ja jätkake 8 kuni 10 kordust või rohkem kui õla. Rack lamades fattballis Lisage selle harjutuse standardvaini intensiivsus.

Kui sa õpid, kuidas kasutada Fitbol'i ebastabiilsust, siis saavad teie õlad ja käed täiendavaid treeninguid. Tee oma põlved ja käsivarred fytballis selle harjutuse raskendamiseks proovige seda sirgetes kätesüks jalg tõmmatakse maha. Hoidke oma positsiooni nii kaua kui ftc kaalulangus, kuni 30 sekundit lähenemise kohta.

Seista oma põlvedele palli taga, pange palli üles. Lükake palli aeglaselt edasi, kuni tritseps leiavad end fattballi ülaosale, rasvakahjumi kummi on maapinnal peaaegu täielikult levinud. Pidage meeles: Tihe lihaseid koor lükake keha otse edasi liikuma. Veetis surve põlvedele?

Asetage rätik või jooga vaip nende all. Keskenduge õige otsese positsiooni säilitamisele 10 kordusele. See on väga tõhus treening fattballis. Alustage positsioonist, kus mao ja puusad paiknevad pallil, jalad venitatud sirged sõrmed langetatakse alla. Hoia palli käega tasakaalu. Kui seda positsiooni on raske säilitada libeda kingade tõttu, proovige seinale kalduda.

Hoia natuke sellises asendis ja tule tagasi lõdvestunud asendisse. Korrake neid samme 12 - 15 korda.

nmw slimming

Triceps'i vajutamine Hangi tugevamad triceps teostavad treeningut Phytballis - Triceps'i push-ups. Istuge pallil jalad põrandale täisnurga all olevate jalgadega õlgade laiusele. Siis pane oma käed mõlemale küljele puusad palli ja aeglaselt liigutada neid edasi nii, et nad on paar sentimeetrit enne palli. Selles etapis on kontsad maa peal, toetavad partiballi ülejäänud keha. Kasutage tritseps vähendada oma käed alla paar sentimeetrit ja seejärel naasta lähteasendisse. Hoidke selja sirged ja ühendage presslihased korduseks.

See Superflit Fitball treening ajakirjanduses on positiivne mõju kujul intensiivne higistamine. Alustage positsiooni pussupsi nagu nt. Jalad sirged, kasutage kõhu lihaseid sõrmede pingutamiseks rinnale. Kui kõik on õigesti tehtud, peab torso olema pushupside asendis, taga on sirge ilma painutamata või longusse ilmajalgade sõrmed ladustatakse palli suunas.

See harjutus ei ole südame nõrk, vaid anna talle rasvakahjumi kummi kordust. Phytballi nurgas Tõhus Fitball treening ajakirjanduses. Lie nägu maapinnale, pahkluud asuvad fattballis. Käed tõmbavad jalgade suunas, tõstke torso üles nii, et keha moodustab "märgiks" V rasvakahjumi kummi, puusad maapinnal. Mõtle kuni 5 selles asendis piisavalt pikk pressi lihaste ja aeglaselt minna maapinnale. Korrake neid samme 6 - 10 korda. Hankige tasu energia ja vaba oma sisemise lapse!

Harjutused

Selle energilise treeningu tegemiseks istuge phytballis, lülitage protsessi ajakirjanduse lihased sisse, rasvakahjumi kummi jalad põrandale. Tõstke oma põlved üles ja alla, et nad oleksid võimlemispallil võimalikult kõrged põrkama. Proovige hüpata minutit, et hoida südame löögisagedust treeningu keskel või proovige seda harjutust rõõmsale soojendamiseks! Harjutus Fitball'iga ajakirjanduse jaoks Lõigake selle treeningu tegemisel vajutage Muscle'i vajutage!

Lie põrandal püsti pikliku kätega ja jalad. Võtke palli mõlema käega ja hoidke seda pea kohal. Üks sujuva liikumise tõstke käed ja jalad õhku, läbides palli käest jalgadele pahkluude vahel täpne. Praegu peaksid ainult puusad ja tuharad puudutama Maa. Langetage käed ja jalad palli nende vahel maapinnale. Jääge tugevaks, enne kordust. Ületada põlved rinnale, kuni põlved on puusadega tembeldatud.

Seejärel tagastage põlved tagasi, korrake korda.

  1. Kaalulanguse gümnaasium. Harjutuste kogum kaalukaotuse jaoks fitness. Keeruline rasedatele
  2. Toitumine Kaalulanguse gümnaasium.
  3. Дети уснули сразу после обеда.

Kasutage seda treeningut, et jõuda ajakirjanduse raskete lihaste juurde. Asetage palli võimsuse simulaatori või rasvakahjumi kummi tugeva elemendi ees. Lie Phytballis, õlad ja tagasi seotud selle pinnaga. Haara oma käed toite simulaatori jaoks, vajutage jalad üksteisele rohkem arenenud tasemel, proovige vaba kaalu.

Keerake ajakirjanduse lihased ja tuua põlved rinnale, kasutades oma käed tasakaalustamiseks. Eemaldage need halvatavaid lihaseid pressit peavarju 10 kuni 15 kordusega.

Samm taevasse Tahad teada, kus ajakirjanduse kaldus lihaseid on? Proovige seda treeningut, et muuta ajakirjanduse külgseina lihased. Istuge otse fattballile, jalgu koos. Sujuv liikumine keerake jalad paremale ja käed vasakule. Ärge kartke midagi valesti teha: seda kõrgem entusiasm, seda parem on koolitus! Tagastage käed ja jalad tagasi keskse asendisse ja korrake korda, vaheldumisi.

Sload külgedele Lõpetage treening pressivendumisharjutus. Seisa, jalad õlgade laius, hoidke phytball üle oma peaga mõlema käega. Hoidke selja sirged, ühendage ajakirjanduse lihased, laske alla ja liiguta palli vasaku jala välisküljele. Tõstke palli uuesti üles ja korrake paremal pool. Jääge tugevaks ja hajutada! Allpool kirjeldame peamisi harjutusi, mida saate teha fattballis kummist fitness-pall ilma maja lahkumata. Kõik harjutused kummist pall töötavad hästi t kõik lihasrühmad, eriti ajakirjandus, jalad, tuharad, selja- ja rindkere.

Langetage puusad alla nii, et põrandale on cm, kuid perse ei puuduta põrandat, seejärel pingutage lihaseid, tõstke httoid üles kehast kuni rinnast põlvili moodustatud lameda liini.

Hoidke üles üleval 3 sekundit, lisaks pressitud ajakirjandus- ja tuharad ja mine rasvakahjumi kummi, tegemata pausi uuesti üles. Vajutage pressimine Pöörake torso vaheldumisi vasakule ja paremale küljele. Ainult ülakeha liigub, alumine jääb ühes asendis. Lihtne surudes sokid, alustage keha rasva kaotus naela kohta ümmargust liikumist, valige selline liikumise raadius nii, et küünarnukid hoitakse pallil ja ei varises põrandale.

Tutvuge tuharate ja ajakirjanduse lihased, ärge laske alumise tagakülje kaalu all. Stripping, tehke kerge liikumist vasakpoolse parempoolse, nii et jalad oleksid pallil veenduda, veenduge, et nad ei libise fybolist.

Elämä Lapselle -kooste 1995-2013 osa 1

Hoides jalad alati õigesse asendisse, järgige käed edasi sel määral, et pall on sääreluu ja tagurpidi uuesti naaseb selle puusa alla. Hoidke keha otse stringi ja keerake keha küljele.

primal fat burner pdf

Pallide hoidmine jalgade vahele tõstke see üles, pressi ja tuharate pingutamine. Tehke asendusliigese jala nõlvadel küljele, terad ja peopesad ei tule põranda alusest välja.

kaalulangus parast 10-paevase vee kiiret

Harjutusi samal viisil tagasi. Sordi jaoks teha tagurpidi pushups, kui käed põrandale ja peatada sokid puhata palli. Harjutuste komplikatsioonide komplikatsioonide korral lisatakse lihaste stabilisaatorid kahel kuulil. Aeglaselt tõstke tagasi sirgjoone moodustumiseni kontsad pea peale, siis mine tagasi algasendisse. Täitke harjutuse alguses liikumise alguses, käed ületatakse rinnal ja tõuseb nende ülespoole ülespoole, tagantjärele ülemine osa. Kõik liikumised on aeglased, ilma tõmbumiseta, selgelt kontrollitud, jõupingutusi hingata, hingata teiste sõnadega - juhtumi langetamine sisse hingata, väljahingamise tõstmine.

Eksperiment, leiutada teisi harjutusi, ärge kartke lisada fantaasia, rasvakahjumi kummi asi koolitusprotsessis on sügav tunne koolitatud lihaseid, lõpus lihaste kasutamise peaks olema väsinud, tahke ja kergelt nobuchsh, see tähendab, et see tähendab, et koormus läks täpselt sihtmärgiks.

Tere, kallid lugejad minu blogi! Ma alustan küsimusega: Kas teil on tuttav, kes lihtsalt ei püüdnud kõhu vabaneda? Oh jah! Paljude probleemide probleem on isegi õhukese jaoks probleem. Ja toitumine pikka aega ei too soovitud tulemust. Ma soovitan kaaluda harjutusi pallile salendav kõht. Ma ise teeb selle ime palli ja mõju mulle meeldis. Keegi on naeruväärne rasvakahjumi kummi teiste jaoks on see ületamatu probleem Kui soovite kaalust alla võtta, tooge lihased toonile, soovitan treeningut fytballiga treeninguga.

Millised on palli klasside eelised: Liikumise koordineerimise parandamine. Uskuge mind, alguses on pallil rasvakahjumi kummi jääda. See moodustab kogu aeg tasakaalu tasakaalustamiseks ja säilitamiseks.