Kaalulangus peatus, Mida teha kui kaal enam ei lange

Naha elastsust on võimalik parandada jõutreeningu, oma vedelikuvajaduse tagamisega ning kollageenikapslite tarbimisega, ent tihtipeale võib liigse naha korrigeerimiseks vajalik olla ka kirurgiline sekkumine. See jalutamine on natuke ka rahustav. See on iseenesest hea, kuna peamiseks energiavaruks on rasvkude, millest me tahamegi vabaneda.

Küll aga ei vasta enamasti keegi seepeale, et on nüüd kimpus üleliigse naha või inetute venitusarmidega. Mida enam kaalu kaotada, seda rohkem võib kehas toimuda muutusi ja kaalulangus peatus neist jäävadki kestma, kirjutab MyFitnessPali spordiblogi. Kui kaalukaotus teeb üldjuhul rõõmsaks ning paraneb ka tervis, siis sellega kaasnevad füüsilised muutused ei pruugi aga alati nii toredad olla. Seda tuleb ette eriti siis, kui kaotad kiiresti kaalu ega kasvata samaaegselt lihasmassi juurde,» tõdes bariaatriline kirurg Nancy Rahnama. Ta toob esile viis sagedasemat füüsilist muutust, mis kaasnevad kaalulangusega.

Süües samal ajal vähem, kui suudad ära kulutada, tekib kehas kaloridefitsiit ja nii põletad ka veidi keharasva. Koos liigse veega kahanevad keha mõõdud.

See on kaalulangetuse juures parim aeg, sest rõõm kilode kadumisest on suur ning motivatsioon pingutada laes. Paraku pean ma siinkohal kõiki kurvastama — see tempo ei jätku! Kui kaalulangus pidurdub: söö vähem, liigu rohkem Kui liigne vesi on organismist välja läinud, siis enamasti kaalulangus pidurdub. Sel momendil on väga tähtis mitte heituda ega masendusse langeda, et kaal enam nii kaalulangus peatus hooga ei kuku.

Mida teha kui kaal enam ei lange – Fitness For Life

See on kõige keerulisem koht kaalulangetamise juures! Nii võib end hulluks mõelda.

kaalulangus peatus kas kulma dussid polevad rasva

Kui ma tean, et söön ära kõik toitumiskavas ettenähtud toiduained ja ei patusta, siis olen endaga väga rahul. Minul langevad mõõdud ikka väga aeglaselt, kaal liigub palju kiiremini.

Kaalulangus peatus (see tekitab minus negatiivseid tundeid) | minny

Aga kaalun end korra nädalas ja mõõdan umbes kord kuus. Nii on väga hästi näha kuidas mu keha tegelikult ikkagi on muutumas, ükskõik mis numbrid iga päev ka kaalul olla võiksid.

Keha reageerib trennile ja tervislikule toitumisele mõnikord ikkagi väga imelikult. Kas hoiab vett kudedes kinni, tõstab mingil põhjusel kehakaalu ühel nädalal ja teisel langetab üsna palju kaalu, stressi tõttu võib ka mitu nädalat kaalulangus peatus paigal püsida. Aga aja möödudes, kui seda varu vähemaks jääb, hakkab keha otsima teist väljapääsu.

Teema: Jooksmine ja kaalutõus

Selleks reguleerib kaalulangus peatus meie hormoone nii, et väheneb energia kulu ja kaalulangus aeglustub või koguni peatub. Siin peitub ka põhjus, miks me ennast dieedil olles tihti laisana ja väsinuna võime tunda. Peamine viga mis sellises olukorras tehakse on et, suurendatakse järsult aeroobse treeningu mahtu ning vähendatakse toidust saadavat energiat kõvasti alla hädavajaliku, ehk baasainevahetusele vaja oleva hulga.

Siis enne kui loobud, loe edasi.

Aga mida siis teha, et dieet oleks sujuvam ning jätkusuutlikum Esiteks tuleks juba enne dieedi algust veenduda, kas sinu ainevahetus on piisavalt ergas, et üldse dieeti alustada.

Kui ei ole, siis oleks mõistlik seda pisut turgutada. Selleks tuleb aeglaselt suurendada enda päevast kaloraazi, kuni teatud piirini ning pidevalt protsessi jälgida ja vastavaid kohandusi teha.

Kaalu langetamine

Aga miks see oluline on? See on oluline sellepärast, et saaksid võimalikult palju süüa dieedil olles. Näiteks kui oled oma keha harjutanud vähem sööma, olgu see siis teadlikult või kogematta.

Siis sellises seisundis dieeti alustades, tuleb neid toidukoguseid veelgi vähendada ning lõpuks võib juhtuda, et peale kerget hommikuputru ja lõunast võileiba on juba pävane kaloraaz täis ning terve ülejäänud päev peab näljas olema.

Sellist dieeti ei soovitaks küll kellegile.

kaalulangus peatus rasvakahjumi maara maksimaalne

Kuna see ei ole jätkusuutlik ning nii vähese toidukogusega on väga keeruline saada piisavalt eluks vajalikke vitamiine, mineraale ja teisi vajalike toitaineid. Teiseks tuleks dieedil olles sujuvalt vähendada enda päevast tarbitavat kaloraazi või tõsta füüsilist aktiivsust.

kaalulangus peatus mida peaks teie sudame loogisagedus rasva poletama

Vastasel juhul on ummikusse sattumine kiire tulema. Kolmandaks tuleks pidevalt protsessi jälgida ning regulaarselt ennast kaaluda ja muid mõõtmisi teostada.