Kaalulanguse jope.

Saadame paki Hiina õhu kaudu postitus. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja muude tegurite, see võib aega võtta kuni 60 tööpäeva. Kaalulanguse horisontaalsel ribal olevate lihaste harjutuste komplekt. Vöö ja efektse kraega tepitud jope naistele. I- V kaal KMI , rasvaladestuse tüüp vöö- puusaümbermõõt kehaehitus tüüp.

Märkus : m anual mõõtmine ,siis on cm vahe.

kaalulanguse jope

C an te ei tilk laevandus? Aga sa peaksid jätma meile märkuse, et Palun ärge hulka kviitungid. See on Tilk Laevandus!

Püksid kaalulanguse ja spordi jaoks

Kuidas saab jälgida oma paki? Saad jälgida oma paki järgmisel veebilehel kasutades oma tracking number: www.

Mida ma saan teha, kui osta kaitsmise aeg on otsa? Kui teie ostu kaitsmise aeg hakkab otsa saama, palun võtke meiega ühendust esimesena ,siis me saame aidata teil seda pikendada.

Nii et teie pakk on kaitstud www. Deponeerimine on parim turvaline maksmine teie jaoks.

  1. Top 10 viisi slim alla
  2. Kas uhc katab kaalulangus
  3. Seotakse ümber jala.
  4. Slim maha oma talje

Kopeerida brauseri avamiseks 4. Kui sul on veel küsimusi tasumise kohta, võtke meiega ühendust.

kaalulanguse jope

Saadame punkte päeva jooksul, kui süsteem kinnitab ostjad makse. Maksame ostjad, kui ostjad tagastab kirjed 15 päeva jooksul ostjaid saamist esemed mis tahes põhjusel. Aga ostjad peaksid kandma tagasi laevandus kauba-ja veenduge, et esemed tagastatakse, on nende algne tingimusi. Kirjed veetakse poolt www. Tarneaeg sõltub sihtkohast ja muude tegurite, see võib aega võtta kaalulanguse jope 60 tööpäeva.

Ems kaalulangus jope

Kui soovite, et saada punkt kiiremini, palun võtke meiega ühendust, et maksta täiendavaid kaubavedu, saame pakkuda teile järgmisi kiirem kaalulanguse jope odavam shipping viisil: DHL, EMS, Fedex. Kaudu need viisid, saad punkt jooksul umbes tööpäeva jooksul.

kaalulanguse jope

Lahkelt teade: Kuna customes ja ilm, võib-olla mõnikord on see viivitus mõnda kuidas poletada rasva alumises kohus, kuid me laiendada tarneaeg teie eest, nii et palun oodake veidi rohkem aega kannatlikult. Teie rahulolu ja positiivne tagasiside on meile väga oluline.

Palun jätke positiivset tagasisidet ja 5 tähte, kui sa oled rahul meie üksused ja teenuseid. Kui teil on mingeid probleeme meie kaubad või teenused,palun võtke meiega ühendust enne seda, kui jätate negatiivse tagasiside.

kaalulanguse jope

Me teeme oma kaalulanguse jope, et lahendada kõik probleemid ja annab teile parim klienditeenindus.