Salendav lilla, Spetsifikatsioon

Kõrge kvaliteediga shapers teeb teil on tunne, pehme ja mugav kanda! Stereotüübid, body shape,kvaliteetne korsett on teie parim valida! Palun jätke oma measurment meiega , me ei korja suurteile.

salendav lilla

Korsetti on mõeldud talje suurvalige palun teie korsetti vastavalt oma vöökohale. Kui teie talje measurment on vahel kaks suurust, siis palun vali väiksem suurKui salendav lilla ei ole kindel, milline on suurmida oleks vaja. Palun jätke oma measurment meiegame ei korja suurteile.

salendav lilla

Tähelepanu Palun : Palun vaadake meie suurjoonis hoolikalt, mis võivad olla erinevad teistest riideid ja oma kohaliku suurustabelit Kui teil on vaja objekti väga kiiresti, palun võtke meiega ühendust express shipping. Me arvutab express merevedude kulusid teie jaoks Palun vali vastavalt suurustabelit.

Või võtke meiega idee. Hulgimüügi, siis pakume soodushinnaga või tasuta express shipping, mis võtab vaid 37 päeva, et jõuda.

salendav lilla

Näiteks drop shippingme võiks saata kaup oma klientidele otse ja ei jäta salendav lilla infot meile, kui soovite. Saad jälgida oma paki järgmisel veebilehel kasutades oma tracking number : 5 kas On olemas tollimaksu? Tavaliselt me kinnitame minimaalne väärtja nagu kingitet vältida tollimaksu Tähelepanu PalunPalun vaadake meie suurjoonis hoolikalt, mis võivad olla erinevad teistest riideid ja oma kohaliku suurustabelit

salendav lilla