Mini kaalulangus

Anatoomiliste ja soole mikrofloora muutuste tulemusena võib tekkida dumping-sündroom. Liikuge haiglast koju jõudes iga päev vähemalt 60 minutit. Liikumine aitab kaalu langetada ning kaalulangust säilitada. Ära jäta: 12 muu toitumis- ja toidumüüdi taga olevad tõed! Soovitatav on kasutada muid vahendeid, näiteks nahaplaastreid või emakasiseseid vahendeid. Isudele järele andes väheneb võimalus saavutada soovitud kaalulangus ja suureneb tüsistuste oht.

Uurige välja, kas peaksite sööma 6 minitoitu või 3 ruutu, mis aitavad teil saleneda.

Kas te ei kaota kaalu? Kui proovite kaalust alla võtta, ei kinnita midagi muud, kui näete, et skaalal olev number liigub päevast päeva ühtlaselt allapoole. Mis saab aga siis, kui teie kaalulangus variseb?

mini kaalulangus

Te ei tunne end enam nii motiveerituna - see võib põhjustada libisemist ja sellist allakäiguspiraali, mida te ei blueritud koht parast kaalulangust. Ära lase sel juhtuda. Selle asemel andke endale selle järgmisele tasemele löömise eest tunnustust ja muutke siis oma mänguplaani.

mini kaalulangus

Proovige ühte neist järeleproovitud meetoditest kangekaelse kaalukaotuse platoo läbimiseks: Peab läbi lugema: 6 saladust, kuidas kaalust alla võtta, kuidas näeb välja kaloripäev? Valige ühe portsjoni toidud: Uuring pärast uuringut näitab, et inimesed alahindavad portsjonite suurust ja tarbitud mini kaalulangus.

Eemaldage arvamine, otsides toidud, mille abil on lihtne peatuda ühe portsjoni juures - me ei räägi ainult kalorilistest suupistepakkidest, vaid mini kaalulangus sellistest asjadest nagu inglise muffinid versus päts leibaõunad versus viinamarjadmini soufflés versus täissuuruses quiche, mis palub teil võtta veel üks pisike suss.

mini kaalulangus

Vahetage oma suupisteharjumusi: ühe uue uuringu põhjal ei pruugi tarbida liiga palju kaloreid, vaid just portsjoni suurus või kaltsiumivaba toit, vaid pigem see, kui tihti me sööme. Võrreldes Jah, on arusaam, et paljud minitoidud võivad olla paremad kui mõned suured, kui proovite kilosid kaotada, kuid mitte siis, kui see tarbib kokku rohkem kaloreid.

mini kaalulangus

Ära jäta: 12 muu toitumis- ja toidumüüdi taga olevad tõed! Üks söömisharjumus, mis sobib dieedipidajatele sageli hästi: kolm rahuldavat sööki, lisaks kaks väikest suupistet - üks hommikupoolik ja üks lõunapoolne hommik.

mini kaalulangus

Ideede leidmiseks vaadake neid rahuldavaid kalorsusega suupistete retsepte. Pump kiudaineid: Fiber, mis aitab teil tunda vähem kalorite kui täisväärtuslikud, võib aidata teie kaalulangus alustada. Tulista vähemalt 25 grammi päevas mini kaalulangus köögivilju ja puuvilju, ube ja muid kaunvilju, näiteks läätsi ja täisteratooteid.

Ära jäta ilma: 7 kiudainerikkat toitu, mis teevad teie jaoks kaalukaotuse ära 5 lihtsat mini kaalulangus, kuidas rohkem kiudaineid süüa Veel EatingWellist:.