Kitarri kaalulangus

Loobu kokkuleppeline talje vööd, mis ei andnud oodatud efekti! Nii et teie raha ei lähe minu konto. Seal võib olla kaant vahe, värv, sest arvuti monitori seaded. Kogemus täiuslikkuse koos meiega, see talje cincher alati veenduge, et sa vaatad nagu soovite, lihtsalt täiuslik.

kitarri kaalulangus

Jah, see võtab kaua aega ja palju tööd, et jõuda, et asi lihtsalt töötaks välja. See ei ole petmine harjutusi, kuid tegelikult aitab kujundamisel keha ka töö ajal välja või all riided soovime otsima gorgeous.

Kogus: Märksõnad Pood nüüd Toote kirjeldus Kui teil on küsimusi suurus, siis palun jätke mulle sõnum infot oma talje cm ja kehakaal kg. Iga päev hooldusjuhised: käsipesu ei trummelkuivatid kuiv või vääna ei valgendi või raua Line kuiv või riputada kuiva ainult ainult sooja veega alla 30 ° C käsipesu, ei valgendi, vältida liiga palju päikese käes, sest see võib põhjustada elastne lõhkemist mullid Märkus: 1. Mõõtmised käest luba cm vead, mis on normaalne.

Comfy Vicky nagu alati on pühendunud tuues teile, mida sa soovid ja parima kvaliteediga oma õnne. Kogemus täiuslikkuse koos meiega, see talje cincher alati veenduge, et sa vaatad nagu soovite, lihtsalt täiuslik.

Tehes meie tooted, mugavust peamine eesmärk on, naine on aare ja peab alati olema hea meel.

kitarri kaalulangus

Loobu kokkuleppeline talje vööd, mis ei andnud oodatud efekti! Suur kitarri kuju mõju ja rind toetust.

Seotud tooted

Pööra hea kõver arvesse täiuslik kõver! Funktsioone, Parandab keha kuju ja määratleb teie piht Ilus ja elegantne disain garanteeritud muljet Ergonoomiline disain, lihtne kasutada ja isegi kergem puhastada Annab teile teie unistuste kõverad iga kord, kui sa seda kanda.

kitarri kaalulangus

Kogus: Märksõnad Pood nüüd Toote kirjeldus Kui teil on küsimusi suurus, siis palun jätke mulle sõnum infot oma talje cm ja kehakaal kg. Iga päev hooldusjuhised: käsipesu ei trummelkuivatid kuiv või vääna ei valgendi või raua Line kuiv või riputada kuiva ainult ainult sooja veega alla 30 kitarri kaalulangus C käsipesu, ei valgendi, vältida liiga palju päikese käes, sest see võib põhjustada elastne lõhkemist mullid Märkus: 1.

Seda saab kasutada, et kontrollida oma kõhu-ja seljaosa, peida rasva oma talje ja teile liivakell kuju.

Mõõtmised käest luba cm vead, mis on normaalne. Seal võib olla kaant vahe, värv, sest arvuti monitori seaded.

Online shopping ei ole võimalik täielikult vältida kromaatilise aberratsiooni, palun võta ettevaatlikult, kellel on tõsine, et värvid. Hulgi-ja tilk laevandus on nii tervitas?