Kaalulanguse voistluskaart.

Kui suudan seda teha, tunnen end võitjana - hoolimata sellest, kuidas kohtunikud mind paigutavad. Paljud konkurendid räägivad survest, mis kaasneb võistlustega oma divisjoni kõrgeimal tasemel. Spordiga tegelemiseks tuleb õhtuti värskes õhus käia.

Atleetvõimlemine Ligikaudetet 20 maailmataemel bikiinifännit Pärat Pärast Pärast kahel viimasel olümpial neljanda koha saamist on Jaime õigustatud pretendent kõrgeimate autasude saamiseks. Jaime toob oma tavalise täiusliku pingulikkuse ja kuju koos ümarate õlgade, käte ja tuharatega.

"Plantain"

Ta loodab, et on oma elu parimas vormis. Nagu tänapäeva parimate bikiinipartnerite puhul sageli juhtub, halvustab Jaime kõrgetasemelise võistlusega konkureerimise stressi ja rõhutab oma bikiinilahinguteks valmistumise lõbu. Tema jaoks on kaalukaotuse ajal viis tähistada rasket tööd, mida ta iga päev keha kauniks täiustamiseks kasutab.

Tulemused paistavad silma tema suurepärases laval esinemisel.

2012. aasta Olümpia nädalavahetus: intervjuu Jaime Bairdiga

Vaatajad, kes tahavad näha, kuidas tõeline professionaalne bikiinisportlane end laval esitleb, vaadake Jaime'i, kui ta alustab ettevalmistusi selle aasta olümpial. Manionilt ning toidulisandit hiiglaslikule Gaspari Nutritionile. Q Kui IFBB on üks populaarsemaid bikiinipartnereid, siis mis just teie füüsise ja kaalulanguse voistluskaart kohaloleku tõttu kaalulanguse voistluskaart teid sageli pakist ette?

Seda on raske öelda. Nagu mul on arenenud sportlaseks, olen teinud a palju parem võistlustega lõbutsemine, võrreldes stressi ja murede võimaldamisega, et hoida mind endast parima.

  • aasta Olümpia nädalavahetus: intervjuu Jaime Bairdiga - Atleetvõimlemine
  • Äärmus Saratovis. Karting "Adrenaliin"

Seetõttu astun nüüd lavale autentsema enesekindluse ja rõõmuga ning arvan, et see on mind tõesti aidanud. Paljud konkurendid räägivad survest, mis kaasneb võistlustega oma divisjoni kõrgeimal tasemel. Surve võita kõrvale, mis teile bikiinivõistlusest kõige rohkem meeldib?

Mis puutub üldiselt võistlemisse, siis kaalulanguse voistluskaart armastan sportlaste vahelist sõpruskonda. Tänu sellele spordialale olen sõlminud päris hämmastavaid sõprussuhteid, selliseid sõpru, kes kestavad kaua pärast seda, kui olen oma kontsad üles riputanud. Samuti naudin koolitust väga. Armastan proovida oma piire ja tõestada endale, et "suudan". Kuidas olete lähenenud oma selle aasta olümpia treeningutele?

Kas olete teinud selle aasta sündmuse osas muudatusi programmis võrreldes teie Minu treeningud arenevad pidevalt tänu Shannon Dey juhile Bombshell Fitnessi.

Minu viimane võistlus oli New York Pro mai lõpus, seega on mul olnud mõni kuu väljaspool hooaega. Selle aja jooksul keskendusin natuke raskematele treeningutele, et lisada oma kehale uus lahenemisviis kaalulangus ümarust.

Juuli lõpus alustasime minu olümpiamängude ettevalmistamist, milleks oli minu südame suurendamine ja suurema intensiivsusega treeningute taaskehtestamine: supersettid, hiiglaslikud komplektid ja kõrged võistluskaardid. Milline on teie praegune toitumisstrateegia? Kas sööte aastaringselt puhast? Kui valmistun etenduseks, kipun järgima terve nädala järjepidevat, tasakaalustatud söögikava ja korra nädalas sööma tervislikku söögikorda, et taastada oma glükogeen ja anda ainevahetusele pisut šokki.

Kui mul on tunne, et mul hakkab otsa saama või ma näen pisut kõhn välja, võib Shannon mõne päeva kaalulanguse voistluskaart oma kaloreid suurendada. Sel aastal hakkasin kaalulanguse voistluskaart minnes BCAA-sid kasutama, mida ma varem ei teinud. Jep, ma söön kaalulanguse voistluskaart puhast. Kui ma aga etendusele ei valmistu, suurenevad tavaliselt süsivesikute ja tervislike rasvade kalorid. Samuti ei karda ma šokolaadiküpsist iga natukese aja tagant nautida. Püüan hoida oma kaalu 5—8 kilo võistluskaalu piires.

Millist füüsilist kaalulanguse voistluskaart võivad teie fännid oodata, kui näete Teen pidevalt tööd selle nimel, et oma kehale ümarust lisada, eriti tuharate, käte ja õlgade osas. Olen teinud tööd viimase paari kuu jooksul, nii et mul on hea meel näha oma lõplikku tulemust kuu aja pärast.

Kui bikiinivõistleja, siis kui hästi te võite võita? Milline on praegune füüsiline standard kõrgetasemelistele bikiinivõistlejatele nagu sina? Bikiinivõistleja füüsis on seotud pingulikkuse ja kujuga. Tegelikult, kui teie abs on liiga määratletud või kaalulanguse voistluskaart teie jalad näitavad eraldatust, ei asetse te tõenäoliselt hästi.

Lae suurepärase Android apps, rakenduste APK, mängud, tarkvara, vabavara: Tervis ja fitness (73)

Kaalulanguse voistluskaart bikiinikerel on tihedad kõverad ja veatu nahatoon. Milliseid treening- ja toitumismuudatusi kavatsete teha, kui Ma pole veel kindel. Shannon korrigeerib mu plaani, kui mu keha muutub. Võime jätkata samal teel, millel oleme.

Võime lõigata minu südame ja lisada kaloreid. Kaalulanguse voistluskaart ma loodan! Või nagu minevikus juhtunud, võime lisada võtmetähtsusega kehaosadele igapäevaseid täiendavaid koolitusi.

Minu keha on igal etendusel erinevas kohas, nii et minu plaan areneb edasi. Milline on teie võistluse mõtteviis?

  • Lae suurepärase Android apps, rakenduste APK, mängud, tarkvara, vabavara: Tervis ja fitness (73)

Kuidas säilitada oma fookus nädalatel, mis viivad sellise suursündmuseni nagu Olümpia? Lõbutse hästi. Ärge higistage väikseid asju. Hankige lisapuhkust. Küllastage mõistus positiivsete mõtetega. Säilitage tänulik suhtumine.

"Plantain" - Tooted

Kui ma teen kõike eelnimetatut, olen kuldne. Ma ei muretse selle pärast, mida teised konkurendid võivad teha või kuidas nad välja näevad. Ma ei muretse selle pärast, mida inimesed ütlevad või ennustavad.

  1. Tulevased Airbusi lennud nägid sind nagu pagas Kas sa tead, kuidas siis, kui olete istunud lennufirma lahkumise väravas, vaadates pagasi veoautode laadimist lennukitele nagu kaubaalused?

Pigem keskendun etendusele viivate hetkede maksimeerimisele, nautides elamust, treenides oma tagumikku, süües täpsusega ja magades natuke lisaks.

Ma ümbritsen ennast positiivsete inimeste ja asjadega ning loen igal hommikul enne voodist tõusmist oma õnnistusi. See sobib mulle.