Kaalulanguse verstapostid. Mida rohkem sa raseduse ajal saaksid, seda rohkem pead kaotama

Üldiselt eeldab tervislik rasedus, et naine saaks üheksa kuu rasedusperioodi jooksul 15—30 naela. Kui olete truu hommiku-, lõuna-, õhtusöögi ja suupistete söömise registreerimisele, näete mustreid ja tavasid. Kehalise raseduse järel oma keha tagasi saamine võib tunduda kõige vähem muret oma kallis duo hooldamise keskel. Selle asemel jätsin nutma.

Kaalulanguse edulood: kuidas Dacia juur kaalus kilo Kaalulanguse edulood: kuidas Dacia juur kaalus kilo "Ma ei uskunud kunagi, et väärin õnne," ütleb Dacia Root, 36, Pensacola, FL, oma kaalukaotuse teekonnal kajastades.

Luua harjutusrežiim See on elu fakt. Sa ei saa tervislikku mitmekordset rasedust ilma kehakaalu saavutamiseta. Aga nüüd, kui teie kaksikud on siin, miks on need ekstra naelad, kaalulanguse verstapostid nad enam ei vaja?

kaalulanguse verstapostid

Üldiselt eeldab tervislik rasedus, et naine saaks üheksa kuu rasedusperioodi jooksul 15—30 naela. Aga see on vaid ühe lapsega. Nagu kõik, mis puudutab mitmekordset, on vaja rohkem.

kaalulanguse verstapostid

Arsti soovitused varieeruvad, kuid enamik naisi saab kaksikraseduse ajal umbes naela, kusjuures iga täiendava lapse puhul on suuremas järjekorras mitmekordne rasedus umbes 10 täiendavat naela.

Enamikul juhtudel kuulub umbes kaalulanguse verstapostid kaalust imikutele ja emale jäetakse ülejäänud.

kaalulanguse verstapostid

Kehalise raseduse järel oma keha tagasi saamine võib tunduda kõige vähem muret oma kallis duo hooldamise keskel. See ei pruugi olla murettekitav kuni nädalate, kuude või isegi aastate pärast, kuid lõpuks peavad enamik emasid võitlema kaalu kaotamisega.

See võib olla tohutu pettumuse allikas, eriti mitmekordsete emade jaoks, kellel ei ole mitte ainult rohkem kaotada, vaid ka toime tulla kahe või enama tõusu probleemidega.

kaalulanguse verstapostid

Kui üritate pärast mitmekordset rasedust kaalust alla võtta, on siin mõned asjad, mida tuleb kaaluda: Patience maksab kaalulangus pärast lapsi Oluline on, et kaalulangus saavutatakse vastutustundlikult. Kiire kaalulangus võib olla ohtlik.

Looge kaalulanguse tugivõrgustik iStock Enne kui saate nautida tervisliku kaalulangusega kaasnevaid füüsilisi muutusi, peate esmalt läbima vaimse muutuse, mis aitab teil vanu halbu harjumusi kaotada. Ümberkujundamise alustamise võti on sellele õigesti mõtlemine - kaalust alla võtmise kiire krahhi dieedi asemel soovite tõelist elustiili muutust. Mõelge oma eesmärgist kui kaalustkontroll ja pidage meeles, et soovite lähitulevikus jääda oma uue tervisliku toitumise juurde.

Isegi kui nad ei ole enam sinu sees, vajavad teie lapsed endi eest hoolitsemist! On palju parem luua tervislik eluviis ja lasta kaalulanguse verstapostid järk-järgult kaduda.

Vajad Motivatsiooni Kaalust Alla?

Pidage meeles, et kaalu lisamiseks kulus üheksa kuud rohkem või vähem! Hoidke oma ootused realistlikud. Rasedus mõjutab naiste kehasid mitmel viisil ja mõnikord ei naase see kunagi oma algse seisukorra juurde. Eesmärgiks on üldine tervis, mitte konkreetsed numbrid. Võib juhtuda, et isegi kui skaala liigub alla, ei sobi sa oma vanadesse riietesse.

kaalulanguse verstapostid

Teie puusad võivad olla laiemad, jalad võivad olla suuremad ja on tõenäoline, et teie kõht ei ole kunagi plastiline ilma plastilise kirurgiata. Vahepeal tähistage oma keha muutusi. See on väike hind, et maksta mitmekordse ime eest.

kaalulanguse verstapostid

Imetamise eelised Lisaks rinnaga toitmise teistele eelistele võib see aidata ka kaalulangust. Õendus aitab emakal kahaneda oma algsele suurusele. Samuti põletab see kaloreid.

Olen uhke oma kaalulanguse üle, kuid mitte selle põhjused Olen uhke oma kaalulanguse üle, kuid mitte selle põhjused Kuigi ma olin väga terviseteadlik ja sportlik teismeline, ilma et ta regulaarselt treeniks või lapsevanemad mu toitumisharjumusi jälgiksid, oli mul New Yorgis raske täiskasvanueas kohaneda. Pärast neli aastat omaette elamist olin saanud juurde 40 kilo, pannes mind le.