Kaalulangus lovi.

Lõpliku otsuse teie kasuks tehakse Jah, kui te ei pea dieeti, Te võite seda süüa niipalju kui ise soovite.

Võite ka nagu

Erik Orgu: söö vähe ja kaal langeb? See on müüt!

kaalulangus lovi

Arusaam, et vähem süües kaotad kaalu, on müüt. Põhjus on selge — sa aeglustad oma ainevahetust ja see sinu kaalukaotuse teekonda ei toeta.

On teaduslikult tõestatud, et selline lähenemine ei tööta. Toitumisspetsialist Erik Orgu Foto: Karin Kaljuläte Kui vähendad oma kaloreid kriitilise piirini, hakkab keha automaatselt puudujääki kompenseerima ja aeglustab kaalulangus lovi. Kaalulangus lovi viidud kaloraaž võib töötada küll esimesel korral, kui seda proovid. Aga edasi toimib su keha täpselt vastupidi. Teisisõnu, mida rohkem dieete pead, seda vähem need töötavad.

kaalulangus lovi

Jõuad selleni, et toidukoguste piiramine ei toimi enam üldse. Sellisel juhul lõpetad seal, kust alustaksid ja enamasti kahjuks olulise lisakaaluga.

kaalulangus lovi

Keha ei ole loll ega taha, et tema piitsutamisega kaalulangus lovi tegeletakse. Ütleme, et sinu kaal on näljapiirini viidud dieeti pidades jäänud 85 kilo juurde ja see sind ei rahulda. Hoolimata sellest, et sa ei söö peaaegu midagi, kaal ei alane. Kui üritad edasi, hakkab keha nõudma sellises koguses toite, nagu oleksid väga näljane.

Õgid ja tunned end pärast seda väga süüdi ja õnnetuna. Keha pole midagi valesti kaalulangus lovi, sina oled. Kaalulangus vs rasvakadu Mõnikord võid raamatutest lugeda, et võid kaotada viis-kuus kilo kahe nädalaga ja see on kõigile kättesaadav tulemus, kui vaid oled piisavalt tubli. See on vale.

Suures osas kaotad selliste dieetidega organismist vett.

kaalulangus lovi

Vett on kerge maha võtta. Kui sind huvitab rasva põletamine, siis siin taga on see täiesti teine loogika. Kaalualandamiseks ebasobivad toiduained on täiesti olemas. Ainult et ettevõtted ja huvigrupid nende taga, kes toodavad karastusjooke, saiakesi ja magusaid jogurteid, sellest ei räägi.

Post navigation

Kui sa oled minu blogi mõnda aega lugenud, tead, mida ma arvan suhkrust ja selle negatiivsest mõjust kaalu alandamise katsetele. See on reaalsus, kuid toiduainetööstuse reklaamplakatid üritavad sind veenda muus näiteks, et magusad hommikusöögikrõbinad kaalulangus lovi tervisikud või et šokolaadi sisse uputatud müslibatoonid oleksid parimad vahepalad.

Kõige olulisem on see, mis rasvaraku sees toimub Kui tahad rasvkudet vähendada, võiksid huvi tunda selle vastu, mis toimub rasvaraku sees. Kui vähendad kaloreid, ei toimu rasvarakus midagi erilist — laias laastus jääb see endiseks.

toitumine raseduse kiiresti kaotada kodus mees aja kohta

Kui vähendad tarbitava suhkru kogust, vähendad ka insuliinitaset ja see juba mõjutab rasvarakku ennast ka. Insuliin kontrollib rasvarakke nii, et suhkrust loobumisega lubad oma kehal kaalust alla võtma hakata. Rasvarakud ei hoia enam oma talletatud energiat kinni.

kaalulangus lovi

Seega, kui sa ei anna oma kehale valget suhkrut, langetad insuliinitaset. See sunnib keha energia saamiseks rasvu põletama. See on ju see, mida tahad, eks!

  • Erik Orgu: söö vähe ja kaal langeb? See on müüt! - Anne & Stiil

Loodan, et nüüd mõistad, miks vähem söömine ei tähenda tingimata, et sa pikemas perspektiivis kaalus alla peaksid võtma. Rasvaga päriselt võitlemiseks peaksid langetama insuliinitaset kaalulangus lovi seda saad sa teha ainult nii, kui loobud valgest suhkrust.

kaalulangus lovi