Kaalulangus coolscupting

Veelgi olulisem, tundsin, et ma nägin paremini. Masinal on mõlad, mis jahutavad teie rasvarakkude temperatuuri, kuni nad surevad ja lõpuks erituvad jah, läbi treenimise.

Hloe Kardashian ja Mariah Carey on seda väidetavalt proovinud.

Siin on kühvel: protsess, mida nimetatakse ka krüolipolüüsiks, on FDA poolt heaks kiidetud kaalulangus coolscupting naha pingutamine ja rasvade vähendamise protseduur, ütleb Clark Schierle, MD, PhD, Ameerika kirurgide kolleegiumi fellow ja Chicago Chicagos asuvas plastilise kirurgia spetsialistide esteetilise kirurgia direktor.

Nii toimib see: spetsialist rakendab vaakumi-sarnast jahutuspaneeli oma kehapiirkonnas - teie ülemine kõht, reied, kus iganes - mis külmub ja tapab rasvarakke temperatuuril umbes 14 kraadi, vastavalt uuringule, mis avaldati Laserid kirurgias ja meditsiinis. Kaalulangus coolscupting, kui oleksite mõelnud, need raserakud teevad oma väljumiseni normaalsete soolte liikumiste kaudu.

kaalulangus coolscupting burning rind rasva kiiresti

Mõtle sellele kui vähem intensiivseks versiooniks rasvaimu. Clark Schierle Ta ütleb, et sageli vajab kuus kuni kaheksa protseduuri, et saavutada tulemusi, mida üks rasvumisvastane ravi võiks pakkuda.

Youand 39; re jäänud kaks võimalust: elama neile või arvate operatsiooni.

See võib olla pro või con. Ühelt poolt on hiljuti Californias asuvate teadlaste uuringu kohaselt lihtne planeerida lõunasöögi kohtumisi ja tagasi minna kontorisse, sest seansid kestavad tavaliselt tavaliselt ühe tunni, ilma puhkepausideta.

kaalulangus coolscupting sleimming halloweeni retseptid

Uh, selle kohta … Teisest küljest saate te regulaarselt kohtumisteks. See võtab tavaliselt aega kaalulangus coolscupting, ütleb Schierle. See ei aita teil kaotada tonni kaal Nagu rasvaimu vähendamine on pigem kohapeal ravitav kui täieliku kehakaalu saavutamine, krüolipolüüs ei aita teil 20 kg naasta.

kaalulangus coolscupting vaimne kaalulangus pdf

See on komplikatsioonidega Schierle ütleb, et on võimalik, et see protseduur võib mõnedes piirkondades töötada liiga hästi, kuid teistes pole see nii hea, mis jätab teid jämeda nahaga. Teine probleem: kui te ei leia pardal sertifitseeritud plastilise kirurgi, kes tunneb seda ravi, võib ta mõnda piirkonda ületada ja teisi maha jätma.

kaalulangus coolscupting toidu armastajad rasvaskaotus vorgus

Jällegi tekitab see "kallakule" välimuse. Sul ikka sobib paremini oma riietuses, kuid te ei saa tulemusi, mida otsite, ütleb ta.

Zeltiq coolsculpting cryolipolysis salenemist masin Toote kirjeldus: Zeltiq Coolsculpting Prix Machine kasutab täiustatud mitteinvasiivserasva külmutamise tehnoloogiat. Külmutatud rasva lahustamismasina eesmärk on kõrvaldada rasvarakud ja muuta rasvhappe triglütseriidid kuivaineks madalal temperatuuril.

Nagu ka rasvaimu vähendades, kui rasvrakud ühes piirkonnas on vajunud, salvestab teie keha rasva kui te võtate kehakaalu teistes keha piirkondades. Näiteks kui teil on oma puusad krüolipolüüs, võite näha, et tulevased nael liiguvad teie keha teistesse osadesse, mida pole kunagi probleeme varem käsitlenud, ütleb Schierle.

Teadlased märgivad ka, et see on kaalulangus coolscupting ja vähem valulik keha-kontuurne võimalus kui rasvaimu, sest see ei hõlma keha kukkumist ega organite riskihajutamist.

kaalulangus coolscupting saun kasu rasva kaotus

Clark Schierle Alumine rida: Konsulteerige pardal sertifitseeritud plastikust kirurgiga, et näha, kas teie nahal on krüolipolüüsi pingutav toime. Kuid pidage olema realistlik võimalikest muutustest ja tean, et see on pigem karmistamine kui kaalukaotus.

Share on Facebook Share on Twitter Hankige faktid külma kasutamise kohta rasva vähendamiseks või ainevahetuse suurendamiseks Uued kliinilised uuringud pakuvad teadlastele kaalukat teavet rasva kohta. Paljud teadlased on põnevil külma kokkupuute kasutamisest, et aktiveerida pruuni rasva kehakaalu langetamiseks.

Eelmine Artikkel.