Kaalulangus 23andme. 23andMe Küsitletud Kliendid Said Teada, Kes Nende Otsustest Kinni Peab | Elustiil

Selgub, et see on geneetiline. Geneetika on üks tegureid. Photic Sneeze Reflex - Iltfootilist aevastamise refleksi tõenäoliselt ei esine tõsi, ma ei mäleta aevastamist eredate tulede korral.

Minu tervis 23andme See aruanne tundub lõbusam ja räägib sellest, kuidas mu DNA võib mõjutada minu keha reageerimist dieedile, treeningule ja unele. Alkoholi kaalulangus 23andme - ma tõenäoliselt kaalulangus 23andme loputa tõsi. Kofeiini tarbimine kaalulangus 23andme tõenäoliselt tarbin rohkem tõsi. Sügav uni - ma olen pigem sügav magaja ma pole kindel.

Geneetiline kaal - mul on eelsoodumus kaaluda umbes keskmiselt tule nüüd Laktoositalumatus - olen tõenäoliselt salliv ma ei armasta piima, seega kahtlustasin alati, kaalulangus 23andme olen sallimatu; hea, kui see on lahendatud. Lihaste koosseis - minu lihased on tipptasemel jõusportlastel tavalised eriti minu õlulihas. Küllastunud rasv ja kaal - tõenäoliselt olen sama kaaluga dieetidel, mis sisaldavad kõrgeid või väheseid küllastunud rasvu ja millel on sama kogus kaloreid.

Uni liikumine - mul on tõenäoliselt rohkem kui keskmiselt mu sõbranna nõustub. Igal aruandel kaalulangus 23andme spetsiaalne lisateabega leht, mis on kenasti seeditud ja täis väikseid infograafikuid. Tegelikult on seda tore lugeda.

  • Kuidas poletada rasva oma keskel
  • Miks mõned inimesed ei kannata Cilantrot - Tervisliku Toitumise

Saan paljude asjade hulgas teada, et sarnaste geneetiliste kaalulangus 23andme inimesed kipuvad une ajal liikuma umbes 16 korda tunnis. Siin on see, mida oleme õppinud minu omaduste kohta: Võime sobitada muusikalist kõrgust - vähem kuidas poletada rasva oma nagu, et suudaksite sobitada muusikalist kõrgust see on alahinnatud, ma olen põhimõtteliselt Mozarti-vastane!

Spargli lõhna tuvastamine - tõenäoliselt lõhnab. Tagumised juuksed - kaalulangus 23andme väikesed ülaselja juuksed kaalulangus 23andme ma ei näe neid. Kiilakas koht - tõenäoliselt pole kiilakat kohta mul vedas: mu isa ja mu vend on sama kiilas kui Bruce Willis. Mõru maitse - tõenäoliselt ei saa maitsta ja ma armastan seda!

Punnid - vähem kui keskmiselt tõenäosus, et neil on pung pung on kondine punn suure varba põhjas oleval liigendil. Põsesilmad - tõenäoliselt pole lohke seepärast katan põsed habemega. Cilantro Taste Aversion - veidi suurem tõenäosus, et koriandrit ma armastan cilantrot! Ei meeldi. Lõhelõug - tõenäoliselt puudub lõug. Kõõm - vähem on kõõma tekkimise tõenäosus. Kõrvapea tüüp - tõenäoliselt eraldunud kõrvapulgad see selgitab minu lasteaia hüüdnime minu kaalulangus 23andme Dumbo. Varajane juuste väljalangemine - juuste väljalangemist tõenäoliselt ei toimu kuid ei ka juuste kasvu.

Kõrva vaha tüüp - tõenäoliselt kuiv kõrva vaha eww. Silmade värv - tõenäoliselt pruunid või sarapuu silmad tõsi. Hirm kõrguse ees - kaalulangus 23andme vähem tõenäoliselt kardab kõrgust.

Ma tegin DNA testi ja siin on see, mida ma õppisin

Kaalulangus 23andme avaliku esinemise ees - avaliku esinemise hirm on vähem tõenäoline ma pole selles kindel. Sõrme pikkuse suhe - tõenäoliselt sõrmusesõrm pikem. Lamedad jalad - keskmisest vähem tõenäoline on lamedad jalad. Freckles - tõenäoliselt väike freckles.

23andMe esivanemate komplekt on Walmartis praegu 100 dollarit soodsam

Juuste fotovalgendamine - tõenäolisem on juuste valgendamine mu juuksed muutuvad päikese käes kergemaks. Juuste tekstuur - tõenäoliselt sirged või lainelised.

kaalulangus 23andme kilpnaarme kaalulangus nouanded kannadas

Juuksepaksus - harvem on paksud juuksed. Jäätisemaitse eelistus - pigem eelistab šokolaadijäätisele vaniljet kas teed nalja?

  • Nightmare fat burner
  • Mida Saate õppida Vastuolulistest Isetegemise Geenitestidest Nagu 23andMe | Vaim-keha

Ma armastan šokolaadi! Heledad või tumedad juuksed - tõenäoliselt tumedad. Misofoonia - närimishelide vihkamise keskmine tõenäosus ma vihkan inimesi, kes närivad valjusti, aga arvasin, et see on pigem kultuuriline kui geneetiline.

23andMe küsitletud kliendid said teada, kes nende otsustest kinni peab

Sääsehammustussagedus - tõenäoliselt hammustatakse sama sageli kui teisi. Liikumishaigus - vähem tõenäoline on liikumishaiguse tekkimine. Vastsündinud juuksed - tõenäoliselt väikesed beebi juuksed ema kinnitas.

kaalulangus 23andme slimming rompers

Photic Sneeze Reflex - Iltfootilist aevastamise refleksi tõenäoliselt ei esine tõsi, ma ei mäleta aevastamist eredate tulede korral. Punased juuksed - tõenäoliselt pole punaseid juukseid.

kaalulangus 23andme kuidas poletada rasva oma ulemise selja taga

Naha pigmentatsioon - tõenäoliselt heledam nahk. Venitusarmid - vähem tõenäoline on venitusarmid.

WALMARTIL ON 23ANDME’S KITIGA SUUREPäRANE TEHING - MEELELAHUTUS -

Magus vs soolane - tõenäoliselt eelistab soolast pagan jah! Varba pikkuse suhe - tõenäoliselt suur varvas pikem. Unibrow - tõenäoliselt vähemalt natuke unibrow tõsi, keha slim jennyfer olen Frida Kahlo meesversioon.

Ärkamisaeg - ärkab tõenäoliselt kella 7. Leski tipp - tõenäoliselt pole lese tippu mul on kahjuks üks, aga ka Leonardo Di Caprio.

See on endiselt beetatestimisrežiimis, mis kaalulangus 23andme selgitab mõningaid üldisi soovitusi - minu puhul on see keskendunud diabeedile ja silmahooldusele. Mida ma siis tegelikult kogu kogemusest võtan? Sain teada, et mul pole mingeid konkreetseid geneetilisi variante, mis võiksid mu laste tervist mõjutada, kui mul peaks kunagi lapsi olema.

kaalulangus 23andme t1 rasvapoletaja

Avastasin, et mul on kaasas AMD ja päriliku hemokromatoosi variant. See võib olla keskmine, kuid kontrollin ennast igal aastal. Külastan silmaarsti ja kontrollin oma vanusega seotud kollatähni degeneratsiooni Sain aru, et pean tõesti hakkama oma toidus sisalduva rauasisalduse pärast hoolima.

Sain teada, et olen laktoositaluv, nii et ei karda piimatooteid.

Mida saate õppida vastuolulistest isetegemise geenitestidest nagu 23andMe

Lõpuks veetsin oma perega palju aega, arutades meie tervist ja jagades lugusid esivanematest. See oli hindamatu. Aitäh, isa.

kaalulangus 23andme cours de fat burner

Oma kõige õnnelikuma ja tervislikuma elu elamiseks ärge jätke neid kasutamata 50 saladust, et elada ni.